Drevená mapa sveta veľkosti XL
Kód: WM503


.png?6477c894)


Podrobný popis
Drevená mapa sveta - 3D, vhodná na stenu. Vyrobíte si ju ľahko vlastnými rukami a na stenu umiestnite obojstrannou páskou. Takto môžete ľahko označiť na mape svoje cesty a pri pohľade na mapu neustále vychutnávať svoje spomienky!
Dodatočné parametre
| Kategória: | Geografia |
|---|---|
| Hmotnosť: | 0.2 kg |
| EAN: | 5906874128121 |
| Doporučený vek: | pre deti od 14 rokov |
| Vhodné pre: | unisex |
| Rozmery balenia: | 220 × 260 × 322 mm |
| Rozmery zloženého modelu: | 1200 x 800 mm |
| Počet dielov: | 46 |
| Čas potrebný na zostavenie: | ? hodin |
| Jazyk návodu: | Obrázkový |
Globus je štylizovaný model Zeme so súborom dekoratívnych kontinentov, rotujúcim mechanizmom a zvláštnymi doplnkami, ktoré robia tento model ešte zaujímavejším.
Tento model má skutočný TANKER s jedinečným otváracím mechanizmom, do ktorého dobre zapadá štandardná 0,33 l plechovka. Prepracovaný mechanizmus v otvorenom priestore z ktorého...
Hasičský automobil je samohybný drevený model z novej kolekcie UGEARS Trucks. Inteligentný dizajn v zmesi s inteligentným inžinierstvom vo vnútri.
Podobne ako u nášho pneumatického motora pracuje tento model dynamometra tým, že mení tlak vzduchu na pohyb. Rozdiel je v tom, že tento model dá smer vášmu inak bezcieľnemu dňu :)
Flexi-Cubus je mechanický model, ktorý pozostáva z ôsmich spoločne spojených guľôčok. Toto flexibilné spojenie umožňuje guľkám pohybovať sa a vytvoriť tak rôzne geometrické tvary.
Vynikajúca stavebnica starožitného hudobného zariadenia na vinylové platne z prírodných materiálov!
Vie Vaše dieťa, kde leží Madagaskar? Na ktorom póle žijú tučniaky? Odkiaľ a kam vedie Transibírska magistrála? Kde ste boli minulý rok na dovolenke?
S touto úžasnou súpravou sa vaše dieťa stane malým vedcom a objaviteľom tajomstiev prírody!
Pripravte sa na vzrušujúce poznávanie úžasného sveta geológie! Od fascinujúcich výbuchov sopiek až po úžasné horniny.
Táto magmová lampa od BUKI simuluje pohyb „magmy“ v tekutine a pri tom plynulo mení osvetlenie v 7 farebných odtieňoch — automaticky, bez nutnosti zásahu.
Máte radi pexeso a geografiu? V tom prípade je Vedomostné pexeso – Hlavné mestá Európy pre vás ako stvorené.
Máte radi pexeso a geografiu? V tom prípade je Vedomostné pexeso – Hlavné mestá sveta pre vás ako stvorené.
Objavte svet s Junior Globe od BUKI – interaktívnym glóbusom, ktorý je špeciálne navrhnutý pre najmenších objaviteľov od 4 rokov!
Tornádo lampa je jedinečná dekorácia každej izby a stola.
Súprava na "vykopanie" a preskúmanie siedmich skutočných minerálov
Pútavý zábavný kvíz o najatraktívnejších miestach sveta. Hra je vďaka svojmu prevedeniu vhodná aj na cesty - stačí vziať do vrecka a môžete začať hrať kdekoľvek.
Drevená mapa veľkosti XL
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
