Dynamometer
Kód: 4820184120150
Overená firma
sme tu s vami už 8 rokov

Garantujeme
dostupnosť tovaru

Sme tu pre vás
7 dní v týždni
.png?6477c894)
Objednávky expedujeme
do 24 hodín

Doprava zadarmo
pri objednávke nad 50 eur

Darček k objednávke
pri objednávke nad 70 eur
Podrobný popis
Dodatočné parametre
| Kategória: | Stavebnice |
|---|---|
| Hmotnosť: | 0.3 kg |
| EAN: | 4820184120150 |
| Doporučený vek: | pre deti od 14 rokov |
| Vhodné pre: | pre chlapcov |
| Rozmery balenia: | 37*14*3cm |
| Rozmery zloženého modelu: | 14.7*7.2*17 cm |
| Čas potrebný na zostavenie: | 2 hodiny |
| Počet dielov: | 48 |
| Jazyk návodu: | Obrázkový |
Dynamometr
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
