Ozubnicová dráha
Kód: 4820184120198
Overená firma
sme tu s vami už 8 rokov

Garantujeme
dostupnosť tovaru

Sme tu pre vás
7 dní v týždni
.png?6477c894)
Objednávky expedujeme
do 24 hodín

Doprava zadarmo
pri objednávke nad 50 eur

Darček k objednávke
pri objednávke nad 70 eur
Podrobný popis
Dodatočné parametre
| Kategória: | Technika |
|---|---|
| Hmotnosť: | 1 kg |
| Doporučený vek: | pre deti od 14 rokov |
| Vhodné pre: | pre chlapcov |
| Rozmery balenia: | 37*17*3 cm |
| Rozmery zloženého modelu: | 76.7*7.3*16 cm |
| Čas potrebný na zostavenie: | 5 hodin |
| Počet dielov: | 154 |
| Jazyk návodu: | Obrázkový |
Ozubnicová dráha
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
