Miniatúra domčeka Obchod s kaviarňou
Kód: 2D98318


.png?6477c894)


Podrobný popis
Zapojte svoj výtvarný a staviteľský cit a objavte úchvatný svet detailov a miniatúr.
Jedinečné stavebnice v podobe domčekov, ulíc či útulných príbytkov prinášajú príjemné chvíle pri zostavovaní, lepení a úpravách, pričom výsledkom je krásny doplnok, ktorý môže ozdobiť kút vášho izby.
Každá stavebnica je dodávaná v rozloženom stave a je vybavená osvetlením. V balení spolu so všetkými súčasťami a podrobným návodom nájdete aj príslušenstvo na zostavenie.
Miniatúry sú určené deťom od 14 rokov.
Hlavné vlastnosti:
- rozvíja motoriku, predstavivosť a trpezlivosť
- stavebnica vrátane príslušenstva na zostavenie (lepidlo, pravítko, pinzeta...)
- LED osvetlenie (2× AAA batérie nie sú súčasťou balenia)
Dodatočné parametre
| Kategória: | Umenie, remeslo a kreativita |
|---|---|
| Hmotnosť: | 0.65 kg |
| EAN: | 08594214983089 |
| Doporučený vek: | pre deti od 14 rokov |
| Rozmery balenia: | 24x16,5x4 cm |
| Rozmery modelu: | 15x13,3x17 cm |
| Vhodné pre: | unisex |
| Napájanie: | Batérie |
S touto strednou obojstrannou tabuľou môžu deti jednoducho rozvíjať svoje kreatívne a umelecké schopnosti.
Podporte kreativitu a rozprávanie príbehov s novou radou magnetického puzzle Mechanik. Vytvorte rušnú scénu v garáži priložením obrázkových magnetov.
Pomôcka pre kreatívne deti, ktoré si chcú založiť herbár, vytvárať originálne dekorácie alebo uchovávať prírodné pamiatky.
Zapojte svoj výtvarný a staviteľský cit a objavte úchvatný svet detailov a miniatúr.
Tieto farebné magnetky sú vyrobené z dreva, zadná strana je magnetická.
Mozaiky u detí rozvíjajú jemnú motoriku, tvorivosť a fantáziu.
Vytvorte si vlastné 3D samolepky! Kreatívna súprava umožní deťom vyrobiť až 20 originálnych samolepiek plných farieb, trblietok a fantázie.
Rozvíjajte svoj výtvarný a stavebný cit a objavte fascinujúci svet detailov a miniatúr.
Zapojte svoj výtvarný a staviteľský cit a objavte úchvatný svet detailov a miniatúr.
Tieto farebné magnetky s lesnými zvieratkami sú vyrobené z dreva, zadná strana je magnetická.
Zapojte svoj výtvarný a staviteľský cit a objavte úchvatný svet detailov a miniatúr.
Zapojte svoj výtvarný a staviteľský cit a objavte úchvatný svet detailov a miniatúr.
Rozvíjajte svoj výtvarný a stavebný cit a objavte fascinujúci svet detailov a miniatúr.
Zapojte svoj výtvarný a staviteľský cit a objavte úchvatný svet detailov a miniatúr.
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
