Mechanický kôň

Kód: 4820184120884
Značka: UGEARS
45 € 37,50 € bez DPH
Na sklade (1 ks)
Môžeme doručiť do:
28.5.2024
Možnosti doručenia

Čarodejníci z UGEARS našli inteligentný spôsob ako dosiahnuť stabilitu pohybu a vyvinuli unikátny mechanizmus, ktorý robí tento model jedinečným. Mechanický kôň je poctou dávnym pokusom o vytvorenie chodiacich strojov starými Grékmi, vynálezcom Japonska a Číny a Leonardovi da Vinci.

5

Detailné informácie

Overená firma
Overená firma
sme tu s vami už 8 rokov
Garantujeme dostupnosť
Garantujeme
dostupnosť tovaru
Sme tu pre vás
Sme tu pre vás
7 dní v týždni
Objednávky expedujeme
Objednávky expedujeme
do 24 hodín
Doprava zadarmo
Doprava zadarmo
pri objednávke nad 50 eur
Darček k objednávke
Darček k objednávke
pri objednávke nad 70 eur

Podrobný popis

Kým si para podmanila svet a dramaticky zmenila každú oblasť ľudskej činnosti, jedinou spoľahlivou dopravou, ktorú mali cestujúci k dispozícii, boli silné a rýchle kone. Ugears sa vracia späť v čase s modelom, ktorý spája prírodu i mechaniku a na stôl ti prináša bionického koňa.

Vytvorenie funkčného štvornohého modelu bolo jednou z hlavných úloh projektu. Pri chodiacich mechanizmoch, ktoré navrhli mnohí inžinieri predtým, bola stabilne pohybujúca sa konštrukcia realizovaná pomocou prídavných podpier alebo iného príslušenstva. Čarodejníci z UGEARS našli inteligentnejší spôsob ako dosiahnuť stabilitu pohybu a vyvinuli unikátny mechanizmus, ktorý robí tento model jedinečným.

Dizajnéri venovali osobitnú pozornosť anatómii nôh, aby sa výsledok čo najviac podobal živému zvieraťu. Výsledný pohyb zabezpečuje systém ozubených prevodov.

Bionický kôň ťa neodnesie cez kopce, pretože vzdialenosť, ktorou dokáže prejsť na jedno natočenie je dosť obmedzená, ale umožní ti pozorovať prácu jedinečného mechanizmu a vychutnávať si krásu tohto modelu.

Hriva a chvost koňa, ktoré sú určené na to aby viali vo vetre, sú vyrobené z pružných gumových pásov. Pri pohybe kôň pohybuje hlavou a trasie svojou gumovou hrivou.

Mechanický kôň je poctou dávnym pokusom o vytvorenie chodiacich strojov starými Grékmi, vynálezcom Japonska a Číny a Leonardovi da Vinci.

Dodatočné parametre

Kategória: Technika
Doporučený vek: pre deti od 14 rokov
Vhodné pre: pre chlapcov
Rozmery balenia: 37,8*17*4,2 cm
Rozmery zloženého modelu: 35*29*12,5 cm
Čas potrebný na zostavenie: 8-9 hodin
Počet dielov: 410
Jazyk návodu: Obrázkový

Mechanický kon

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Grafický návrh vytvořil a na Shoptet implementoval Tomáš Hlad a techka s.r.o.