Cobi 5735 II WW De Havilland DH.98 Mosquito, 1:32, 710 k, 1 f
Kód: COBI-5735


.png?6477c894)


Podrobný popis
De Havilland DH.98 Mosquito bol britský dvojmotorový dvojmiestny vojenský lietadlo z 2. svetovej vojny. Slúžil ako stíhací, bombardovací a prieskumný stroj a patril medzi najlepšie lietadlá svojej doby. Model je v mierke 1:32 a ponúka autentický zážitok zo stavby.
Obsah balenia:
- 710 vysokokvalitných kociek stavebnice
- 1 figúrka pilota
Dodatočné parametre
| Kategória: | História |
|---|---|
| Hmotnosť: | 1.08 kg |
| EAN: | 5902251057350 |
| Mierka: | 1:32 |
| Počet dielov: | 710 |
| Počet figúrok: | 1 |
| Doporučený vek: | pre deti od 8 rokov |
| Dĺžka modelu: | 39 cm |
| Výška modelu: | 11,5 cm |
| Šírka modelu: | 51,5 cm rozpätie krídel |
| Počet ks v kartóne: | 4 |
| Vhodné pre: | pre chlapcov |
Je viac ako 100 rokov staré a je najstarším funkčným vozidlom v Tankovom múzeu v Bovingtone vo Veľkej Británii. Obrnený voz Rolls Royce bol vyrobený v roku 1920 a dnes patrí...
PZL.23 Karaś bol jedným zo základných bombardovacích lietadiel poľského letectva počas septembrového ťaženia v roku 1939. Detailný model je navrhnutý v mierke 1:32, ktorá...
Postavte si stíhací bombardér Junkers Ju 87 D-3 STUKA z tejto sady kociek COBI v mierke 1:32.
Staňte sa súčasťou leteckej histórie – postavte si vlastný Supermarine Spitfire Mk. IXe v mierke 1:32!
Sovietsky ťažký tank IS-3 bol navrhnutý v mierke 1:28 a presne kopíruje charakteristické zaoblené tvary svojej predlohy. Model sa skladá z 1170 prvkov a po zostavení meria 35,5...
Postavte si model legendárneho lietadla P-47 Thunderbolt™. Model stavebnice v mierke 1:32 verne zachytáva charakteristické tvary tohto ikonického lietadla a poskytuje zábavnú a...
Sada Junkers 87 B-2 ponúka jedinečnú príležitosť postaviť si slávny stíhací bombardér, jeden z najikonickejších lietadiel druhej svetovej vojny. Táto stavebnica od COBI v mierke...
Postavte si model Ferdinanda – prvá verzia nemeckého ťažkého stíhača tankov. Vozidlo bolo pomenované po svojom konštruktérovi Ferdinandovi Porsche a patrí medzi veľmi známe...
Jak-1b daroval Wolf Messing pilotom 1. stíhacieho leteckého pluku „Varšava“ a bol najslávnejším lietadlom Poľskej ľudovej armády počas 2. svetovej vojny. S využitím 142 kociek...
MiG-21 v farbách Československa alebo východného Nemecka od COBI! Ikona vojenského letectva studenej vojny v podobe detailnej stavebnice v mierke 1:48.
Postavte si historicky verný model britského stíhacieho lietadla Spitfire Mk.I, konkrétne vo variante N3200, ktoré zohralo významnú úlohu na začiatku 2. svetovej vojny. Táto...
Objavte jednu z najväčších námorných legiend 2. svetovej vojny! Zoznámte sa s bojovou loďou BISMARCK v zberateľskom mierke 1:300.
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
