Cobi 5734 II WW Dewoitine D.520, 1:32, 335 k, 1 f
Kód: COBI-5734


.png?6477c894)


Podrobný popis
Postavte si model francúzskeho stíhacieho lietadla z 2. svetovej vojny! Model je v mierke 1:32 a po zostavení meria 26 x 13 cm s rozpätím krídel 32 cm. Obsahuje množstvo funkčných častí pre realistický zážitok zo stavby.
Obsah balenia:
- 335 vysokokvalitných kociek stavebnice
- 1 figúrka pilota
Dodatočné parametre
| Kategória: | História |
|---|---|
| Hmotnosť: | 0.53 kg |
| EAN: | 5902251057343 |
| Mierka: | 1:32 |
| Počet dielov: | 335 |
| Počet figúrok: | 1 |
| Doporučený vek: | pre deti od 7 rokov |
| Dĺžka modelu: | 26 cm |
| Výška modelu: | 13 cm |
| Šírka modelu: | 32 cm rozpätie krídel |
| Počet ks v kartóne: | 6 |
| Vhodné pre: | pre chlapcov |
Sovietsky ťažký tank IS-3 bol navrhnutý v mierke 1:28 a presne kopíruje charakteristické zaoblené tvary svojej predlohy. Model sa skladá z 1170 prvkov a po zostavení meria 35,5...
Fokker Dr.1 je legendárny trojplošník prvej svetovej vojny, preslávený nemeckým stíhacím esom Manfredom von Richthofenom, známym ako Červený barón.
Postavte si tank Panzer VI Tiger číslo 131 – mocnú legendu 2. svetovej vojny! Objavte históriu druhej svetovej vojny a vytvorte si detailný model legendárneho tanku Panzer VI...
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
