Cobi 2990 Great War Vickers A1E1 Independent, 1:35, 887 k, 1 f
Kód: COBI-2990


.png?6477c894)


Podrobný popis
Postavte si model Vickers A1E1 INDEPENDENT – britského prototypu ťažkého tanku z medzivojnového obdobia. Tento unikátny tank bol vyrobený iba v jednom kuse a dnes je hviezdou v Tankovom múzeu v Bovingtone vo Veľkej Británii.
Detaily modelu:
- Balenie obsahuje 887 kociek stavebnice
- Súčasťou je 1 figúrka vojaka
- Verná replika historického vozidla
- Ideálne pre zberateľov a milovníkov vojenskej histórie
- Mierka modelu: 1:35
Dodatočné parametre
| Kategória: | História |
|---|---|
| Hmotnosť: | 0.9 kg |
| EAN: | 5902251029906 |
| Mierka: | 1:35 |
| Počet dielov: | 887 |
| Počet figúrok: | 1 |
| Doporučený vek: | pre deti od 9 rokov |
| Dĺžka modelu: | 21,5 cm |
| Výška modelu: | 8 cm |
| Šírka modelu: | 8 cm |
| Počet ks v kartóne: | 4 |
| Vhodné pre: | pre chlapcov |
Postavte si historicky verný model britského stíhacieho lietadla Spitfire Mk.I, konkrétne vo variante N3200, ktoré zohralo významnú úlohu na začiatku 2. svetovej vojny. Táto...
Postavte si stíhací bombardér Junkers Ju 87 D-3 STUKA z tejto sady kociek COBI v mierke 1:32.
Postavte si tank Panzer VI Tiger číslo 131 – mocnú legendu 2. svetovej vojny! Objavte históriu druhej svetovej vojny a vytvorte si detailný model legendárneho tanku Panzer VI...
Sovietsky ťažký tank IS-3 bol navrhnutý v mierke 1:28 a presne kopíruje charakteristické zaoblené tvary svojej predlohy. Model sa skladá z 1170 prvkov a po zostavení meria 35,5...
Použite 140 kociek stavebnice COBI k zostaveniu historického sovietskeho stíhacieho lietadla z 2. svetovej vojny. Náš model má len vysoko kvalitné stálofarebné potlače. V balení...
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
