Cobi 2570 II WW M4A3 Sherman, 1:28, 852 k, 2 f
Kód: COBI-2570


.png?6477c894)


Podrobný popis
Postavte si model M4 Sherman, hlavného amerického stredného tanku z 2. svetovej vojny. Vyrábaný v rokoch 1942 – 1945 sa stal najznámejším americkým tankom. Tank bol vybavený 75 mm kanónom. Munícia a horľavý motor robili Shermanov na začiatku ľahkým cieľom pre ťažšie nemecké tanky.
Obsah sady:
- 852 vysoko kvalitných kostiek stavebnice
- 2 figurky vojakov
Dodatočné parametre
| Kategória: | História |
|---|---|
| Hmotnosť: | 0.94 kg |
| EAN: | 5902251025700 |
| Mierka: | 1:28 |
| Počet dielov: | 852 |
| Počet figúrok: | 2 |
| Doporučený vek: | pre deti od 9 rokov |
| Dĺžka modelu: | 21,5 cm |
| Šírka modelu: | 9,5 cm |
| Výška modelu: | 12,5 cm |
| Počet ks v kartóne: | 4 |
| Vhodné pre: | pre chlapcov |
Postavte si legendárne spojenecké lietadlo z 1. svetovej vojny – Nieuport 17 C.1, stroj jedného z najväčších francúzskych leteckých es Georgesa Guynemera!
Postavte si historicky verný model britského stíhacieho lietadla Spitfire Mk.I, konkrétne vo variante N3200, ktoré zohralo významnú úlohu na začiatku 2. svetovej vojny. Táto...
Jagdtiger v mierke 1:48 – model legendárneho stíhača tankov Panzerjäger Tiger Ausf. B od COBI!
Objavte jednu z najväčších námorných legiend 2. svetovej vojny! Zoznámte sa s bojovou loďou BISMARCK v zberateľskom mierke 1:300.
M4 Sherman bol základný americký stredný tank vyrábaný počas 2. svetovej vojny. Tento model stavebnice COBI je starostlivo navrhnutý v mierke 1:35 a pozostáva zo 663 kociek...
Prichádza Junkers Ju 87 G-2 STUKA! Sada legendárneho stíhača tankov z 2. svetovej vojny v mierke 1:32.
Raketa V2 je jednou z najznámejších tzv. zázračných zbraní „Wunderwaffe“, ktoré mali zvrátiť priebeh vojny. Táto konštrukcia dodnes fascinuje mnohých nadšencov histórie a 2....
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
